W odpowiedzi na potrzeby - czyli nietypowe usługi dla biznesu

W odpowiedzi na potrzeby - czyli nietypowe usługi dla biznesu

Rynek usług świadczonych na rzecz podmiotów gospodarczych nieustannie ewoluuje. Szczególnie teraz, gdy firmę można prowadzić w Internecie, nowych możliwości jest coraz to więcej. W tym wpisie przyglądamy się im bliżej.

Siedziba w ścisłym centrum? Stać Cię na to!

Pierwsza usługa, którą przedstawimy, to świetny sposób na stworzenie profesjonalnego wizerunku swojego przedsiębiorstwa, wywarcie dobrego wrażenia na kontrahentach i... sporą oszczędność. To niedrogie udostępnienie adresu oraz znajdującego się pod nim w pełni wyposażonego biura. To tak zwane wirtualne biuro. Katowice to jedno z miast, w którym można z niego skorzystać. W takiej usłudze zyskujesz nie tylko świetnie wyglądający adres, który stanie się oficjalną siedzibą Twojej działalności. Zyskujesz także możliwość skorzystania z samej przestrzeni biurowej, na rzecz negocjacji, rekrutacji czy spotkań biznesowych. Nie musisz też przy tym wynajmować lokalu, płacisz jedynie drobny ułamek tej kwoty. Rozwiązanie idealne dla firm prowadzonych z domu czy działających w stu procentach zdalnie.

Profesjonalny outsourcing obsługi Klienta

Kolejna przedstawiana przez nas usługa może nie wydawać się na pierwszy rzut oka czymś nadzwyczajnym czy wyjątkowym. To jednak tylko pozory. O czym mowa? O kompleksowej, dostosowanej do potrzeb przedsiębiorstwa obsłudze realizowanej przez profesjonalne call center. Wrocław, podobnie jak każde większe miasto w Polsce posiada już tego rodzaju oferty. Składają się na nie m.in. obsługa Klienta, prowadzenie infolinii, usługi live chat, umawianie spotkań i telesprzedaż. To ogrom możliwości pozwalających Ci na zapewnienie sobie wysokiego standardu obsługi Klienta za ułamek kosztów. Tego rodzaju call center oferuje też realizację indywidualnych projektów telemarketingowych. To gwarancja zadowolenia i gigantyczna oszczędność.

Pełna logistyka bez magazynu i pracowników

Na koniec coś, co może zmienić Twoje myślenie o sprzedaży internetowej, czyli magazynowanie e commerce. To tzw. fulfillment, czyli pełna obsługa logistyczna. Od przyjęcia dostaw towaru i rozmieszczenia ich w magazynie, przez samo magazynowanie i kompletowanie zamówień, aż po wysyłkę i obsługę zwrotów czy reklamacji. Z takich usług mogą korzystać nie tylko sklepy internetowe, ale także wszelcy producenci czy dystrybutorzy. Również ci, którzy działają międzynarodowo. To świetny sposób na zapewnienie sobie właściwej obsługi zamówień bez konieczności tworzenia zaplecza logistycznego. W praktyce usługa taka staje się dla wielu niedysponujących dużym kapitałem biznesów kluczem do szybkiego rozwoju.

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej na temat usług oferowanych przedsiębiorstwom lub interesuje Cię kwestie prawne, zapraszamy do innych artykułów. Znajdziesz w nich mnóstwo ciekawostek, wskazówek, nowinek i przydatnych informacji na temat prawa i biznesu. Sprawdź!