Usługi, które zmienią Twoje podejście do e-commerce

Usługi, które zmienią Twoje podejście do e-commerce

O tym, że sklep internetowy można prowadzić bez własnej siedziby, pracowników czy magazynu wie praktycznie każdy, kto słyszał o dropshippingu. Mało kto zdaje sobie jednak sprawę, że taki model działania jest możliwy również z własnym towarem, nawet na dużą skalę. Umożliwiają to nietypowe usługi dla e-commerce i innych biznesów, które tu prezentujemy.

Dogodna siedziba za ułamek ceny

Każda firma musi mieć siedzibę, sklep internetowy również. Oczywiście, może to być adres domowy właściciela, w wielu przypadkach nie da się go jednak wykorzystać. Choćby ze względu na wynajem mieszkania czy niechęć do upubliczniania swojego adresu. Tylko czy da się mieć siedzibę bez wynajmowania dodatkowego lokalu? Tak, właśnie w tym pomaga pierwsze z usług, które tu przedstawiamy, czyli wirtualne biuro. Katowice to jedno z miast, w którym można z niej skorzystać. To nic innego jak realne biuro w centrum miasta udostępniające swój adres oraz umożliwiające dostęp do wyposażonego gabinetu na rzecz rekrutacji czy spotkań z kontrahentami. Dzięki niemu za naprawdę drobny ułamek ceny fizycznej siedziby możesz dysponować dogodnym adresem swojego przedsiębiorstwa, nie tracisz więc prywatności, oszczędzasz i zyskujesz wizerunkowo.

Wsparcie obsługi bez zatrudniania pracowników

W miarę rozwijania się sklepu internetowego obsługa klienta zawsze będzie pochłaniać coraz to więcej pracy. Nie tylko w kwestii samej realizacji zamówień, ale także bezpośredniego kontaktu i odpowiadania na pytania. Kontakt ten jest niezwykle istotny, pozwala bowiem budować zaufanie, utrzymywać przy sobie Klienta no i oczywiście, zwiększać sprzedaż. Jeśli zależy Ci na rozwoju Twojego sklepu, nie możesz tego zaniedbywać. Możesz jednak wspomóc się naszymi tytułowymi usługami. W tym wypadku mowa o profesjonalnym call center. Wrocław to jedno z miast, w których możesz skorzystać z takiej oferty. Dostępna jest tutaj zarówno obsługa infolinii lub live chatu, jak i realizacja w pełni indywidualnych projektów. To świetna i bardzo korzystna opcja.

Bez magazynu, ale z własnym towarem

Na koniec to, o czym pisaliśmy we wstępie, czyli sklep internetowy z własnym towarem, ale bez magazynu, pakowania, obsługi zwrotów czy reklamacji. Umożliwia to firma, która powstała specjalnie z myślą o obsłudze e-commerce. W ofercie jest pełna obsługa logistyczna, od dostaw i rozmieszczania towaru do magazynu, przez pakowanie zamówień, obsługę zwrotów i prowadzenie związanej z tym infolinii. Takie kompleksowe magazynowanie e commerce jest opcją pozwalającą działać na dużą skalę bez wielkich inwestycji. Usługi te mogą być też dobrym sposobem na rozszerzenie działalności stacjonarnej o sklep internetowy. Warto się z nimi zapoznać.

Przedstawione tutaj usługi świetnie pokazują, jak bardzo dynamicznie rozwija się sprzedaż internetowa. Jeśli prowadzisz własny sklep internetowy lub planujesz jego założenie, zapoznaj się z nimi. Być może jest to szansa na rozwój Twojego biznesu!